ŁAPSKA MAJÓWKA

ŁAPSKA MAJÓWKA

3 maja b.r. w niedzielne popołudnie przed Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łapach odbyła się Łapska Majówka przygotowana przez Gminę Łapy i jej jednostki organizacyjne tj. Dom Kultury, Ośrodek Kultury Fizycznej i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Podczas Majówki na scenie wystąpili: dzieci i młodzież ze Świetlicy Socjoterapeutycznej, seniorzy z Klubu Seniora „Po Drugiej Stronie Tęczy” w sztuce „Romeo i Julia”, dzieci i młodzież z Ogniska Muzycznego działającego przy Domu Kultury, Zespół „Łapskie Nutki” itp. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci i młodzieży, którym czas umilały gry i zabawy pod okiem pracowników organizatorów: uni hokej, loteria fantowa, malowanki, warcaby, malowanie twarzy, przygotowywanie kotylionów, flag Polski, zabawy z chustą animacyjną, rzuty do kosza, mecz, gry i zabawy sportowe. Wszyscy uczestnicy imprezy dzięki pomocy sponsorów otrzymali drobne upominki.

Nie zabrakło również pyszności z grilla oraz ciasta przygotowanego przez pracowników MOPS w Łapach. Dochód ze sprzedaży ciasta został przeznaczony na działalność statutową Fundacji ZWYCIĘZCA Pana Dariusza Strychalskiego. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowanie.

Za pomoc i wsparcie przy organizacji pikniku z całego serca dziękujemy naszym zaprzyjaźnionym sponsorom tj.:

 1. Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna.
 2. PERKPOL Choroszcz.
 3. Tadeusz Zajkowski Rzeźnia Usługowa.
 4. Zakład Mięsny BOST Bogdan Stanisław Jakim.
 5. Piekarnia Wojciech Grodzki.
 6. Dworek Narwiański Jeńki.
 7. Fal Car.
 8. Jan Bolesław Perkowski – radny Powiatu Białostockiego.
 9. Fal Poż.
 10. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku.
 11. Zespół muzyczny APLAUS.
 12. Fundacja Vita Familiae – Centrum Integracji Społecznej PRZYSTAŃ.

herb ŁAPYlogo MOPS napis małelogo OKF napis małelogo DomKultury napis małe