Happening pod hasłem „Otwórz oczy- zareaguj przeciwko przemocy”

Happening pod hasłem „Otwórz oczy- zareaguj przeciwko przemocy”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapach w dniu 12 września 2014r.  zorganizował Happening pod hasłem „Otwórz oczy- zareaguj przeciwko przemocy”, który odbył się na placu przed Domem Kultury.

przemoc plakat      

Impreza rozpoczęła się o godz. 13.00 przemarszem ulicami miasta. Mieszkańcy, w tym zwłaszcza licznie zebrana młodzież z transparentami przeciwko niepożądanym zjawiskom przeszli z Placu Niepodległości w Łapach na plac przed Domem Kultury. Przechodniom rozdawane były drobne upominki wykonane przez Klub Integracji Społecznej w Łapach.

Dla zgromadzonych wystąpił Teatr Narwal FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY I SZTUKI, a wieczorem zagrał zespół muzyczny Junior. Wyemitowano film pn. „Rysa na szkle”. Podczas Happeningu odbył się również pokaz grupy szybkiego reagowania, wyposażenia służbowego policji, miasteczko ruchu drogowego. Przybyli mieszkańcy wzięli również udział w Kiermaszu Wymiany.

Najmłodsi uczestnicy spotkania mogli skorzystać z dmuchanych atrakcji plenerowych, animatorzy przygotowali konkursy plastyczne, karaoke, zabawy z chustą animacyjną.

Urszula Andrejuk